Reductil Müşteri Yorumları

 

Orjinal Reductil zayıflama hapı kullananların yorumlarını aşağıda görebilirsiniz.

Merhaba ben 12 gündür Reductil zayıflama hapı kullanıcısıyım 78 kilodan 73 kiloya düştüm, hiçbir yan etkisi olmadı çok memnunun. Kullanacaklar bol su tüketsin. (Arzu Ş.)

Yıllarca rejim yaptım, yediğime içtiğime dikkat ettim ve gerçekten bıkmış hale gelmiştim. Orjinal Reductilı kullandım 2,5 ayda oldukça iyi sonuçlar aldım. (Esra Y.)

Reductili çok tedirgin olarak sipariş verdim, ilk defa böyle bir ürün kullanıyordum Allah sizlerden razı olsun 2 ay kullanımda 8 kilo verdim. Doğum kilolarımdan kurtuldum gelsin tatlılar:))))) (Fatmanur B.)

Merhaba arkadaşlar 1 kutuda 6 kilo verdim orjinal Reductil sayesinde herkese tavsiye ederim. (Belgin O.)

Ben iki sene öncede Reductil ile tam 16 kilo vermiştim. Daha sonrasın bu siteyi buldum ve siparişte bulundum 2. kutuma geçtim ve 7 kilo kaybettim Şimdi 103 kiloydum 1 ayda 7 kilo verdim süper bir zayıflama yöntemi bence hedefim 60 kiloya düşmek ve bunu bi tek Reductil başarabilirim (Şimal Ü.)

Merhaba daha onceden Reductil kullandım ve 1,5 ayda 9 kilo verdim bugün bu siteden siparişlerim geldi sonucu en kısa sürede sizlerle paylaşıcam. (Esra B.)

Gecen hafta sipariş verdim burdan 1 haftada 4 kilo verdim teşekkürler ilginiz alakanız icin Reductil orjinal sayesinde 5 sene once 87 kilodan 3 ayda 36 bedene düşmüş bir insan olarak kesinlikle tavsiye ederim. (Nermin A.)